TARGETonline
  • Cover story
  • Trends
  • Leaders
  • Stauts
 
 
Traieste business
 
Membri
Utilizator:
 
Parola:
 
 
 
cursuri valutare
EUROscadere 3.5218 RON
USDscadere 2.7488 RON
din data de 28 Mai 2006
indici bursieri
ZFurcare 4639.48
BETurcare 6865.22
RASDAQurcare 1726.21
din data de 28 Mai 2006
TARGETonline
TARGETonline
 
PubliMedia
>
TARGET » Despre noi
 
 
 

Despre noi

 

Frecventa: lunar
Ziua aparitiei: ultima zi de luni din fiecare luna
Pret coperta: 7.9 RON
Tiraj: 20.000 exemplare
Distributie: nationala
Format: 210 x 297 mm
Numar pagini: 128 + 4
Hartie:

interior – LWC 90 g/mp

 

coperta – DCL 170 g/mp

   

Contacte

Director editorial Business Press:
Cristian Hostiuc
cristian.hostiuc@zf.ro

Redactor sef:
Alexandru Cerchez
alexandru.cerchez@targetonline.ro

Publisher business press:
Cosmina Noaghea
cosmina.noaghea@mpg.ro

Director Vanzari PubliMedia:

Nicoleta Nedea
nicoleta.nedea@mpg.ro

Sales Manager Business Press:
Dragos Stan
dragos.stan@mpg.ro

Brand manager business Press:
Daniela Tomescu
daniela.tomescu@mpg.ro

PR & Events  manager:
Genoveva Stanitchi
genoveva.stanitchi@mpg.ro